Klasická olejová masáž

Klasická olejová masáž (sportovní, regenerační, relaxační)

Jedná se o ruční masáž, kdy se za pomocí různých masážních hmatů masíruje celé tělo nebo předem vybrané problémové části těla. Při masírovaní se na lidské tělo aplikují různé základní rostlinné oleje v nejvyšší kvalitě spolu s éterickými oleji různých vůní a účinků na lidský organizmus (výrobky fa Nobilis Tilia). Rozdílnost mezi sportovní, regenerační a relaxační masáží je ve výběru a intenzitě jednotlivých masérských hmatů. Při klasické masáži lze masírovat dolní končetiny zepředu a zezadu, záda, břicho, horní končetiny, hrudník, krk a šíji.

Doba masírování: končetiny cca 20 minut, záda cca 30 minut, krk a šíje 20 minut, vše je individuální dle potřeb klienta. Celková masáž přední i zadní části těla trvá cca 2.15 minut.

Pozitivní účinky masáže: prokrvení a lepší výživa tkání, úleva od bolesti svalů a kloubů, detoxikace organizmu, podpora lymfatického systému, celkové zlepšení fyzické kondice a psychické stránky klienta, uvolnění a rozproudění životní energie.
Kontraindikace: celková tělesná únava, hnisavé onemocnění kůže, infekční nemoci, hemofilie, leukémie, nádorová onemocnění, osteoporóza, horečnaté onemocnění.

Klasická masáž je vhodná nejen pro sportovce, ale i pro běžné klienty. Masáží lze ulevit od bolesti, ale také podpořit fyzickou a psychickou kondici. Klasická masáž je ideální jako prevence, proti potížím s pohybovým aparátem.

zpět