Masáž horkými kameny

Jedná se o starodávnou léčivou masážní techniku využívající strukturu a energii kamenů. Lávové kameny mají schopnost odebírat negativní energii. Svým hladkým povrchem kameny lehce kloužou po pokožce a odevzdávají tepelnou energii do lidského těla. Při masáži se používají kvalitní panenské oleje a originální lávové kameny. Aktivní masáž horkými kameny spočívá v tom, že v průběhu celé masáže provádím masáž vybraných partií těla pomocí lávových kamenů, které průběžně měním za nové (horké). Při masáži horkými kameny je možno masírovat dolní končetiny zepředu a zezadu, záda, šíji, krk, dekolt, horní končetiny. Celková masáž (dolní končetiny, záda, horní končetiny, šíje, krk) trvá cca 2 hodiny. Masáž (zad, krk, šíje) trvá cca 45min. Masáž horkými kameny je lahodná nejen pro klienta, ale i pro maséra.

Indikace: uvolňuje svalové spazmy, zlepšuje detoxikaci organizmu, eliminace bolesti svalů, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšení metabolizmu, podpora lymfatického systému, uvolňuje a posiluje životní energii.

Kontraindikace: těhotenství, vysoký krevní tlak, při nemocech srdce, v případě velké únavy, při zánětlivých onemocněních kůže a kloubů, akutní astma, infekční onemocnění.

zpět