Recenze

9 komentářů u „Recenze

 1. Pana Bajtka mohu všem jen a jen DOPORUČIT. Dopoledne jsem mu zavolala, že mě trápí velké bolesti zad a už večer jsem byla opravdu profesionálně namasírována, cítila jsem obrovskou úlevu, masáž byla velice uvolňující a příjemná.
  Je to velmi milý člověk, vzdělaný a opravdu pozitivně naladěný. Prostředí čisté, příjemná hudba, profesionalita ve všech směrech. Stávám se jeho věrnou zákaznicí a budu se velmi ráda vracet k uvolňující a blahodárné masáži a jako bonus načerpám určitě i trochu jeho pozitivní energie.

 2. Pana Bajtka mohu doporučit všem kdo má problémy s tzv. tenisovým loktem. Po 5 masážích bowenovou metodou došlo k uvolnění lokte a postupnému odeznívání bolesti. A to vše v domácím prostředí bez dojíždění. Dále oceňuji vstřícnost a spolehlivost.
  7.4.2017

 3. Byla jsem zde dvoujmasáži zadní části těla. Masáž byla velmi příjemná a zajímavá, pokud u zvažujete o zajímavém dárku či zážitku s přítelkyní / přítelem. Objevíte zde nejen velmi zajímavý zážitek, který se dá i spojit s koupáním, ale také velmi příjemné vystupování, popovídání si před a po masáži.

 4. Tímto bych chtěla zpětně poděkovat za blahodárnou péči panu Bajtkovi a zároveň svým přátelům, od kterých jsem obdržela dárkový poukaz. Jsem člověk jež se málo kdy zastaví a odpočine. Čas strávený na masáži, jsem neuvěřitelně užila, byla mi věnována maximální odborná péče. Vřele doporučuji!

 5. Dostala jsem od přítele dárkový poukaz k narozeninám na masáž. Bylo to super, ráda bych přišla zase:-)

 6. Mnohokrát děkuji p. Bajtkovi za příjemnou, uvolňující a relaxační masáž. Pan masér je zkušený, vzdělaný a navíc velmi milý člověk. Z masérny jsem odcházela odpočatá, spokojená a plná pozitivní energie.
  Ještě jednou DĚKUJI, vřele doporučuji a těším se příště na viděnou 🙂

 7. S masáží p. Bajtka jsem byla nadmíru spokojená, příjemný pocit z masáže umocňoval jeho vlídný postoj a místo, kde masáž probíhala. Jsem ráda, že ho máme v Orlové: ) Vřele ho všem doporučuji! Člověk by si měl najít čas pro sebe, žijeme jen jednou, tak proč se trošku nehýčkat …

 8. Děkuji panu Bajtkovi za výbornou masáž. Přivítalo mě příjemné a čisťounké prostředí a pozitivně naladěný pan masér. Záda i duše pookřála a odcházím s dobrým pocitem a předsevzetím, že si vyšetřím čas na tento relax určitě častěji.

 9. Pana Bajtka skvěle doporučuji všem, kteří si dokážou udělat chvíli čas na sebe a na chvíli se zastavit z uspěchaného života.Jako maminka na mateřské jsem se perfektně odreagovala, dobila si tělěsnou ale i duševní energii navíc s tak příjemným a profesionálním přístupem jsem se už dlouho nesetkala!!Pán masér Vám vše dokaže vysvětlit,tak aby to bylo pro Vás srozumitelné a vycházi z něj tolik pozitivní energie že jí má na rozdávání. Za sebe říkam, že je to PAN MASER. Jednoznačně doporučuji!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *